Projekty

Milbor PMC

Klient, działający się w branży produkcji owoców i warzyw, zwrócił się do nas z wyzwaniem. Miał już istniejącą stronę internetową, ale oparte na ogólnodostępnym szablonie.

Zmagając się z trudnościami związanymi z aktualizacją danych oraz umieszczaniem i utrzymywaniem ich na stronie, brakiem możliwości customizacji pod kątem UX czy też problemami z usprawnieniem wtyczek, klient potrzebował kompleksowej transformacji serwisu.

  • BRANŻA Przemysłowo-rolnicza
  • NASZE ZADANIE Web Development, Branding, UX & UI Design
  • KLIENT Milbor PMC

O projekcie

Milbor PMC ma swoje korzenie w rodzinnym gospodarstwie zajmującym się uprawą borówki. W trakcie realizacji kolejnych projektów, firma nabywała i nadal zdobywa wiedzę i doświadczenie. Milbor PMC specjalizuje się we wdrażaniu zaawansowanych technicznie rozwiązań, które efektywnie optymalizują proces produkcji, obniżają jego koszty i zwiększają jakość ostatecznego produktu. Firma kładzie szczególny nacisk na jakość i innowację, co pozwala osiągać doskonałe wyniki w branży produkcji owoców i warzyw.

Wspólnie z klientem, który dążył do rozwoju na rynku międzynarodowym, stworzyliśmy kompletny, wielojęzyczny portal. Uzupełniliśmy go o sekcję blogową oraz wiele innych elementów, które pozwalają potencjalnym partnerom zgłębić działalność Milbor PMC. Przedstawiliśmy ją w sposób precyzyjny i przystępny, dając tym samym szansę na lepsze zrozumienie oferty firmy.

Proces realizacji

Realizując projekt, przygotowaliśmy portal przystosowany do aktywnej promocji contentowej. Stworzyliśmy dedykowane landing pages, optymalizując tym samym proces sprzedaży oraz zwiększając konwersję na kolejnych etapach. Zrealizowaliśmy również refresh CI oraz kompleksowy projekt Key Visuals.

W końcowym etapie prac, zadbaliśmy o stałą rozbudowę witryny, przygotowując ją pod rozwój działań marketingowych, zintegrowanych z narzędziami takimi jak, Hubspot.

Etap 1 – Research & opracowanie dokumentacji

Wnikliwie analizując działalność spółki Milbor PMC, starannie określiliśmy cele, jakie zamierzaliśmy osiągnąć poprzez stworzenie brandingu oraz odpowiadającej mu witrynie internetowej. Odbyliśmy więc liczne rozmowy z klientem, tak aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Naszym celem było stworzenie portalu przyjaznego oraz łatwego w nawigacji.

Etap 2 – UX & UI design

Przygotowaliśmy użyteczną makietę UX, która usprawniła nawigację po stronie internetowej. Stworzyliśmy świeży, nietuzinkowy design, niespotykany wcześniej u konkurencyjnych firm z branży przemysłowej. Portal został zaprojektowany tak, aby spełniał kluczowe wymagania SEO. W rezultacie klient po wdrożeniu serwisu, zanotował trzykrotny wzrost liczby odwiedzających.

Etap 3 – WordPress development

Stworzyliśmy dedykowane landing pages, co znacząco usprawniło proces sprzedaży i przyczyniło się do wzrostu konwersji na kolejnych etapach. Dodatkowo, wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania, takie jak interaktywne schematy linii produkcyjnych. W dążeniu do ciągłego rozwoju witryny, przygotowaliśmy ją do skutecznego wsparcia działań marketingowych, zintegrowanych z narzędziami takimi jak Hubspot.

Etap 4 – Pilotażowy i stały serwis & development

Od 2021 roku mamy przyjemność współpracować z firmą Milbor PMC. Praca nad serwisem jest procesem ciągłym, regularnie przeprowadzamy raporty i analizy, które pozwalają nam lepiej zrozumieć ewoluujące potrzeby klientów oraz ich oczekiwania. Dzięki tym działaniom projektujemy coraz to nowsze i bardziej innowacyjne rozwiązania, które przyciągają uwagę użytkowników i przynoszą pozytywne rezultaty.