Co robimy?

Z dziecięcą radością poznawania – odkrywamy wartości w Waszych markach!

Budowanie marki w oparciu o wartości zaczyna się od odkrywania, kreowania a później pielęgnowania jej wizerunku. Istotą brandingu jest coś więcej niż identyfikacja graficzna, to wartości i doświadczenia jakich klienci poszukują w Waszej marce. To wiarygodność, trwałość i spójność tego wizerunku. To skłonność do polecania Waszej marki kolejnym zainteresowanym potwierdzające szacunek, zaufanie i lojalność Waszych klientów. Marka to wartość dodana, która z czasem staje się wartością samą w sobie. Chcemy by pewnego dnia wartość Waszej firmy była szacowana jak wśród rynkowych gigantów – wyceną wartości marki.

Gdy do nas przyjdziesz – zadbamy o  Twoją markę tak, by mogła stać się wielką.

 

Jak działamy?

Pytamy i szukamy

Dużo pytamy. Musimy dokładnie poznać planowany przez Ciebie produkt lub usługę. Gdy poznamy Twój biznes i cel który przed nami stawiasz, możemy znaleźć skuteczne rozwiązania dla brandingu Twojej firmy.

Słuchamy serca marki

Znajdujemy wartości, które są sercem marek. To więcej niż ich cechy, to potrzeby na które odpowiadają, to problemy które rozwiązują, to emocje które niosą. Przedstawimy je tak, by cała Twoja marka potwierdzała ich wiarygodność.

Znajdujemy rozwiązania

Znajdujemy, kreujemy i sprawdzamy nowe rozwiązania. Przedstawiamy Ci szkice. Testujemy, makietujemy i weryfikujemy zaproponowane pomysły.

Projektujemy i produkujemy

Dobry branding musi być spójny od A do Z. Dlatego chcemy odpowiadać za Twój wizerunek od pierwszego pomysłu poprzez całościowy proces projektowy po koordynację produkcji. Ty oszczędzasz czas, my zapewniamy skuteczność.

Rozwijamy Twoją markę

Dbamy o to co wspólnie stworzyliśmy i rozwijamy nowe. Długofalowa współpraca daje duże zrozumienie i ułatwia szybkie osiąganie efektów.

Nasz zespół

Nasze drogi połączył świat artystyczny: graliśmy w zespołach i teatrach, malowaliśmy, organizowaliśmy koncerty. Stworzyliśmy skuteczną mieszkankę umiejętności, pasji i zaangażowania. Pracując ze zróżnicowanym portfolio klientów - każdego dnia poszerzamy nasze horyzonty. Dzięki temu i na Twoją markę patrzymy szeroko, by obserwując Twoich klientów, znaleźć najlepszy kontekst w jakim możemy ją pokazać.Joanna_Szymanowicz

Joanna Szymanowicz

Project Managerka

Dla Joanny praca PM to budowanie mostów między ludźmi, w tym samym czasie, z użyciem wielu narzędzi i różnych języków.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w obszarze edukacji i kultury, znacząco rozwijając swoje stanowiska dzięki kreatywności i otwartości na nowe technologie.
Zapalona rowerzystka, uwielbia czytanie książek i morsowanie.

Mateusz Rozynek

Creative Director

Wyznaje zasadę "Wartości ponad ceny" przełożoną na autorską koncepcję kreacji marek - Value Based Brands.
12 letnie doświadczenie w boju kreacji wizualnej i produkcji eventów, od kilku lat skupiony na kreacji brandingu opartej o wartości.
Board advisor drukarni Betmor.

Alona Volkova

Alona Volkova

Graphic Designerka

Alona lubi współtworzyć rzeczywistość ją otaczającą, dlatego z ogromną przyjemnością projektuje opakowania, wydruki i marki (najchętniej produktowe). Poza pracą tańczy, tworzy własne świece zapachowe. Zaraża wszystkich swoim uśmiechem i entuzjazmem. Swoją opieką rozwija naszą dżunglę, dbając o ponad 20 roślin zamieszkujących biuro Brandma.

Emmanuel Ikuesan

Emmanuel Ikuesan

Graphic Designer

Kreatywny projektant z innowacyjnymi pomysłami i unikalnym podejściem do wizualizacji. Przywiązuje dużą wagę do szczegółów, entuzjastyczny członek zespołu i talent do tworzenia zapadających w pamięć projektów graficznych. Kiedy nie tworzy magii, gra: na konsoli lub na perkusji. Zapalony gracz, który lubi muzykę (Afrobeat) i wykorzystuje ją jako źródło inspiracji.

Joanna Wasilewska

Art Directorka

Świeża estetyka i świetny zmysł graficzny. Asia zawsze przygotuje świetną dynamiczną, dopasowaną do klienta kreację z doskonałym wyczuciem smaku.

Dominik Sobel

Web Dev Director

W zespole firmy od początku. Dominik wyznaje zasadę, że każda strona musi działać responsywnie, dynamicznie i UX przyjaźnie. Wordpress potrafi naprawdę dużo, a gdy go otworzycie to zobaczycie, że admin nie musi być developerem by prowadzić waszą stronę.
Każdego dnia na treningu - bramkarz.

Kamil Krotofil

Motion Designer

Komfort pracy z Kamilem powoduje, że każda realizacja wideo to czysta przyjemność! Basisa, ojciec i górołaz oddany tym trzem rolom pełnym sercem.

Maciej Godek

UX/UI Consultant

Kreatywny, zwinny i dokładny UX/UI Consultant. Perkusista który stał się grafikiem albo grafik który stał się perkusistą. Czyta brief na tyle dokładnie, że projekty są zrealizowane szybko, pięknie a klienci zadowoleni.


Skonsultuj z nami swoją markę