Portfolio

Katalog Move On (Kupiec)

Move On

Cel

Firma Kupiec stworzyła na rynki polski oraz zagraniczne nowy produkt pod samodzielną marką Move On. Ponieważ odbiorcą są ludzie aktywni fizycznie, projekt graficzny miał odwoływać się do sportu. Ponadto dwie linie produktu istniały od jego początku: Plus (biała) dla „ludzi fitnessu” oraz Extreme (czarna) dla „ciężarowców”. Oprócz kolorystyki różniły się zawartością białka, gdzie ta druga posiadała go znacznie więcej.

Owsianki i puddingi wysokobiałkowe Move On w pierwszej fazie były dystrybuowane tylko poprzez partnerską sieć klubów sportowych, dzięki czemu aspekt walki z tożsamymi produktami na półce nie był najważniejszy. Musieliśmy natomiast zawalczyć o uwagę osób odwiedzających kluby.

Wyzwania

Gdy Product Manager się do nas zwrócił, nad marką pracowała inna agencja, która miała już rozpoczęty projekt strony internetowej oraz zaprojektowane opakowania. Ponieważ przy pierwszych rozmowach PM patrzyła na nas jako na agencję drugoplanową, dostaliśmy na pierwszy ogień zadanie zaprojektowania nowego layoutu katalogu.

Rozwiązanie

Najważniejszym elementem projektu była dwoistość produktów, dlatego postanowiliśmy skorzystać z wyraźnego podziału. W rezultacie katalog dokładnie w miejscu szycia zmienia się z czarnego w biały. Ponadto naszą propozycją było wykorzystanie registrów, by przeglądanie katalogu z podziałem na wspomniane linie było bardziej intuicyjne. Niestety w końcowym produkcie registry zostały jedynie elementem drukowanego projektu, ze względu na zbyt krótki termin realizacji. Ten pomysł na katalog spodobał się na tyle, że został przełożony na stronę internetową tworzoną przez pierwotną agencję. My natomiast dostaliśmy szereg dalszych realizacji do wykonania i zaczęliśmy samodzielnie obsługiwać markę Move On od strony marketingowej.

Wykonane projekty:

Katalog wraz z tłumaczeniem na język angielski

Packshoty produktów

Key Visual

Brand Book

Projekty graficzne stoisk targowych

Projekt i produkcja ekspozytorów typu Point of Sale – na ladę oraz wolnostojących

Projekt i wykonanie koszulek i toreb sportowych dla uczestników eventu Move On

Druk katalogu

Inne realizacje

Skonsultuj z nami swoją markę