Usługi

WordPress development

Dlaczego warto wybrać postawienie strony na WordPressie?

Ponad 40% stron internetowych na świecie korzysta z platformy WordPress. Dlaczego? Bo to dobry, wygodny system zarządzania treścią, który umożliwia bardzo elastyczną i wszechstronną rozbudowę serwisu. Jego popularność daje też ogromne możliwości dopasowania i integracji z narzędziami marketingowymi.

Dlaczego warto powierzyć nam WordPress development?

 1. Dbamy o prostą administrację.
Tworzymy intuicyjny, przyjazny i łatwy w rozwoju panel administracyjny. Nasi klienci uwielbiają prostotę tworzonych przez nas dedykowanych schematów stron i wygodę pól o swobodnym układzie, umożliwiającym szeroką rozbudowę treści i jej form.
 2. Dbamy o responsywność.
 Dopracowujemy każdy detal responsywnego wdrożenia, świetnie dostosowując strony do wygodnej obsługi na urządzeniach mobilnych.
 3. Dbamy o uniwersalność kodu dla wszystkich urządzeń.
 4. Dostosowujemy strukturę kodu pod rekomendacje SEO.
 5. Unikamy zbędnych wtyczek i frameworków. Dzięki temu Twoja strona na WordPressie jest bardzo stabilna i bez problemu przechodzi wszystkie aktualizacje bezpieczeństwa.
 6. Strona ma długi life-cycle. Czysty, prosty kod zapewnia też dłuższy cykl życia strony.
 7. Brak zbędnych kosztów licencji rocznych gotowych szablonów – dzięki napisaniu autorskiemu kodu szablonu dla Twojego designu.
 8. Skutecznie integrujemy WordPressy z różnymi narzędziami i wtyczkami, co jest kluczowe dla dynamicznie rozwijających się biznesów.
 9. Zapewniamy skalowalność. Kod piszemy tak, by łatwo było rozszerzać strukturę i funkcjonalności serwisu.

Jak przebiega proces realizacji projektu na WordPress?

 1. Dokumentacja, analiza i zaplanowanie funkcjonalności: Zaczynamy od zrozumienia Twoich potrzeb biznesowych i celów, jakie ma spełniać Twoja strona. Ustalamy niezbędne funkcjonalności i integracje.
 2. Zakodowanie frontu-end: opracowujemy kod by Twój UX/UI design na żywej stronie wyglądał i działał dokładnie tak, jak został zaprojektowany,
 3. Przygotowanie przyjaznego back-end i panelu administracyjnego.
 4. Uruchomienie integracji i dodatkowych funkcjonalności: Integrujemy niezbędne wtyczki i funkcje.
 5. Testowanie i optymalizacja. Przeprowadzimy testy, aby upewnić się, że wszystko działa bezbłędnie i wszystkie procesu na stronie działają optymalnie.
 6. Wdrożenie i Szkolenie. Przenosimy treści, wdrażamy stronę live i przekazujemy Tobie video tutorial administracyjny, byś mógł sprawnie zarządzać swoją nową witryną.

Co otrzymam jako efekt tej usługi?

Wdrożoną i w pełni funkcjonującą stronę opartą o silnik WordPressa. Formalnie również kod wdrożenia autorskiego theme napisanego pod Twój design. W praktyce – możesz z niego korzystać i rozwijać go dalej z nami ale i we własnym zakresie. To otwarte środowisko i brak w nim żadnych ograniczeń. Otrzymujesz w pełni funkcjonalną, skonfigurowane i zoptymalizowane wdrożenie swojej strony www na WordPress. Prosta do administracji i estetycznie wdrożona strona wyposażona w narzędzia i funkcje niezbędne do osiągnięcia Twoich celów biznesowych – zapewni Ci dobre efekty biznesowe.

Wdrożenie portalu nie kończy się w dniu jego uruchomienia pod domeną. Pierwszy okres funkcjonowania to etap zmian i testów live, które dostarczają cennych informacji od użytkowników.

Przez okres pierwszego kwartału zapewnimy w ramach zlecenia budowy strony, pełne wsparcie administracyjno-dewelopersko-rozwojowe portalu.