Usługi

WooCommerce development

WooCommerce to rozszerzenie WordPressa, zamieniające go w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Nieograniczone możliwości rozwoju rozwiązań marketingowych, prosta administracja, ogromny wybór integracji i gotowych rozszerzeń ułatwiają budowę sklepów internetowych w oparciu o ten przystępny i popularny system.

Kiedy warto postawić sklep w WooCommerce?

WooCommerce dzięki wszystkim zaletom platformy WordPress świetnie sprawdzi się w sklepach specjalistycznych, sklepach własnych marek a także rozwiązaniach B2B. Korzyścią jest prostota rozwijania funkcjonalności marketingowych, a jedynym realnym ograniczeniem skalowalność – to zdecydowanie platforma dla mniejszych wolumenów zamówień.

Jakie integracje są możliwe w WooCommerce?

WooCommerce umożliwia integrowanie z popularnymi systemami fakturowymi, wysyłkowymi, CRM, a także ERP. By zwiększyć Twoją sprzedaż możemy go zintegrować również agregatorami ofert oraz Marketplace’ami. Prawidłowo zintegrowane systemy, znacząco przyczyniają się do usprawnienia wszelkich operacji w e-commerce, zwiększając tym samym efektywność sprzedażową i funkcjonalną Twojego sklepu.

O co zadbamy wdrażając sklep w WooCommerce?

  1. Dokumentację i wsparcie: Planując wdrożenie sklepu, należy pamiętać o dokładnej dokumentacji obsługi i stałemu wsparciu technicznemu w razie pojawienia się nieprzewidzianych utrudnień w funkcjonowaniu witryny
  2. Intuicyjną administrację: Sklep powinien być łatwy w administracji, umożliwiając jego szybką obsługę również po stronie obsługujących ten biznes pracowników.
  3. Pełną responsywność i ścieżkę zakupową dostosowaną do urządzeń mobilnych: Zdecydowana większość konsumentów korzysta z urządzeń mobilnych, każde wdrożenie sklepu internetowego przygotowujemy w pełni responsywne.
  4. Integracje z systemami: Dla efektywnego zarządzania sklepem zadbamy o integracje z niezbędnymi narzędziami zewnętrznymi.

Czy otrzymam decydując się na development sklepu na WooCommerce?

  1. Wdrożymy Twój sklep internetowy przygotowując dedykowany kod szablonu dla WordPressa z WooCommerce.
  2. Otrzymasz wdrożony sklep, działający prawidłowo dzięki uniwersalności kodu dla wszystkich urządzeń i przeglądarek.
  3. Dostosowujemy strukturę kodu pod rekomendacje SEO.
  4. Oszczędne wdrożenie bez zbędnych wtyczek i frameworków. Dzięki temu Twój sklep będzie stabilny i bez problemu przejdzie automatyczne aktualizacje bezpieczeństwa.
  5. Czysty, prosty kod zapewnia też dłuższy cykl życia strony.
  6. Wsparcie po uruchomieniu. Wdrożenie tak sklepu internetowego obejmuje wsparcie po dniu jego uruchomienia pod domeną. Pierwszy okres funkcjonowania to etap zmian i testów live, które dostarczają cennych informacji od użytkowników. Dlatego przez okres pierwszego kwartału zapewnimy w ramach zlecenia budowy strony, pełne wsparcie administracyjno-dewelopersko-rozwojowe portalu.