Usługi

Audyt UX/UI

Skuteczna ocena, trafione w punkt wnioski. Efektywny audyt UX/UI to taki, który identyfikuje obszary do poprawy i sugeruje rozwiązania, przyczyniając się do zwiększenia wydajności oraz satysfakcji użytkowników. Aby jednak audyt był skuteczny, musi opierać się na starannie zebranych danych i przemyślanej analizie. Jak możemy przeprowadzić audyt UX/UI, który pomoże Ci osiągnąć jak najlepsze rezultaty?

Krok pierwszy, czyli analiza User Experience

Nasza praca rozpoczyna się od dogłębnego zrozumienia celów oraz wartości Twojej firmy i platformy, jej funkcjonalności oraz użyteczności kierowanej w stronę użytkowników. Wykorzystujemy zarówno ogólnodostępne dane analityczne, jak również przeprowadzamy chociażby benchmark rynkowy, tak abyśmy mogli dotrzeć do wszelki obszarów wymagających korekty. Tworząc analizę UX, koncentrujemy się na strukturze, przejrzystości oraz efektywności interakcji użytkowników z platformą. (?) Następnie przeprowadzamy testy, weryfikujące nasze założenia. Dzięki temu, jeszcze przed rozpoczęciem prac nad docelowym interfejsem, możemy zoptymalizować ścieżki użytkowników oraz ich kluczowe funkcje.

User Interface dba o każdy, nawet najmniejszy aspekt wizualny

Na solidnych fundamentach analizy UX budujemy design, który jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też funkcjonalny, spójny i responsywny. Naszym celem jest tworzenie interfejsów, które poza starannie dobraną estetyką, doskonale komunikować będą wartości Twojej marki. Tworząc oprawę graficzną, liczy się dla nas każdy, nawet najmniejszy element. Nawigacja, treści, produkty bądź usługi oraz wszelkie elementy budujące przyszłą platformę mają dla nas ogromne znaczenie.

Jak realizujemy audyty UX/UI?

Nasza praktyka opiera się na sprawdzonych krokach, które uwzględniają wszystkie, najistotniejsze elementy, od analizy po wnioski i działania. Rozpoczynamy od zebrania inspiracji, dokonania analizy zgodności z wytycznymi Twojej marki i kluczowymi wizualizacjami, kończąc na wyciągnięciu odpowiednich wniosków.

Dzięki tej metodyce, jesteśmy w stanie stworzyć płynną, kompleksową analizę, bogatą w sugestie usprawnień oraz projekt rekomendowanych zmian. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych narzędzi, takich jak Figma czy Adobe XD, wspieranych przez innowacyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.